Providing you the best range of 5kg tea packaging bag, spice packaging canvas bag, 3 round laminated canvas bag, zipper canvas bag and paan masala canvas bag with effective & timely delivery.
₹ 43 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 5-10 Kgs |
| Color | yellow |
| Handle Type | Loop Handle |
| Pattern | Printed |
| Size/Dimension | 14*16.5*5 |
| Material | canvas |
| Product Type | Carry Bag |
| Is It Handmade | Handmade |
| Is It Customized | Customized |
Minimum order quantity: 3000 Piece
Tata Tea packaging bag
Zipper from top side
good for packaging
5 kg tea
₹ 62 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 20Kg |
| Handle Type | Loop Handle |
| Pattern | Printed |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 63 / Piece Get Latest Price
| Material | Canvas |
| Capacity | 20-25kg |
| Size (W x H) | 19w *15h* 10 |
| Handle Type | Loop Handle |
| Size/Dimension | 19*15*10" |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Off White |
| Product Type | Packing Bag |
| Is It Handmade | Handmade |
₹ 42 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 10 -20 Kgs |
| Brand | Blackboxes |
| Size/Dimension | 17x12x5 |
| Material | cotton canvas |
| Handle Type | Loop Handle |
| Color | off white |
| Product Type | promotional bag |
| Is It Handmade | Handmade |
| Pattern | Printed |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1000 Piece
₹ 62 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 25kg |
| Brand | KB Industries |
| Material | Canvas |
| Pattern | Printed |
| Usage | Shopping Bag |
| Style Type | Handle |
Minimum order quantity: 3000 Piece
Price Range: Rs 30 to 80 Per Piece.
Anil (CEO)
K.B. Industries Private Limited
Ground Floor Plot No A 160 Sector A4 Loni
Ghaziabad - 201102, Uttar Pradesh, India