Our range of products include paan masala promotional bag, kb paan masala canvas carry bag and paan masala packing bag.
₹ 38 / Piece Get Latest Price
| Weight Capacity | 15 kg |
| Closure Type | Open Top |
| Material | Canvas |
| Capacity | 10kg |
| Size (LxH) | 17x14x8.5 in |
| Printing | Multi-Color |
| Handle Type | Loop Handle |
| Shape | Rectangular |
| Style | Handled |
| Size/Dimension | 17x14x6.5 |
| Features | Laminated |
| Color | Natural |
| Pattern | Printed |
Minimum order quantity: 10000 Piece
We have reached the pinnacle of success and earned a reputed name by offering a high-quality range of Paan Masala Promotional Bag.
Price Range:
Rs 30 to 80 Per Piece.
₹ 38 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 15 kg |
| Brand | KB |
| Size/Dimension | 17x14x8.50 |
| Material | Canvas laminated bag |
| Color | Natural |
| Handle Type | Cotton |
| Shape | Rectangular |
| Wash Care | Handwash |
₹ 34 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 10-25 Kg |
| Color | White |
| Handle Type | Rope |
| Brand | K.B Industries |
| Size/Dimension | Multiple Sizes Available |
| Material | Canvas |
| Product Type | Carry Bag |
| Is It Customized | Customized |
Anil (CEO)
K.B. Industries Private Limited
Ground Floor Plot No A 160 Sector A4 Loni
Ghaziabad - 201102, Uttar Pradesh, India