Our range of products include promotional jhola bags and promotional canvas bags.
₹ 39 / Piece Get Latest Price
| Type Of Hand Bags | Hand Handled |
| Brand | Black Boxes |
| Material | Canvas |
| Color | Off white |
| Usage/Application | Promotional |
| Weight | 250-260 gram |
Promotional Jhola Bag with cotton redline strap
₹ 37 / Piece Get Latest Price
| Weight Capacity | 25 kg |
| Material | canvas |
| Closure Type | Open Top |
| Capacity | 10kg |
| Bag Dimensions | 14x17 in |
| Number of Print Colors | Multi-Color |
| Handle Type | Loop Handle |
| Color | offwhite |
| Product Type | canvas |
| Style | Handled |
| Size/Dimension | 12x15x8.5 |
| Number Of Partition | one |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 3000 Piece
Mr. Amit (CEO)
K.B. Industries Private Limited
Ground Floor Plot No A 160 Sector A4 Loni
Ghaziabad - 201102, Uttar Pradesh, India